czwartek,

Liczba wyświetleń:

XXVIII Niedziela Zwykła

14 października 2018 r.

1.      W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek św. Jadwigi Śląskiej, w środę św. Ignacego Antiocheńskiego, w czwartek święto św. Łukasza i w sobotę wspomnienie św. Jana Kantego.

2.      Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. Dzieci zapraszam na różaniec szczególnie we wtorki i czwartki. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem o godz. 17.30. Po Mszy spotkanie wspólnoty ks. Jerzego Popiełuszki.

3.      Można składać wypominki za zmarłych roczne odmawiane w niedziele i jednorazowe, które odmówimy w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

4.      W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Kolekta przeznaczona będzie na potrzeby misjonarzy.

Czwartek, XXVIII Tydzień zwykły
Święto św. Łukasza, ewangelisty