czwartek,

Liczba wyświetleń:

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

5 marca 2017 r.

1.      Od dziś można odbierać w biurze i w zakrystii kartki do spowiedzi wielkanocnej i składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

2.      Dziś po Mszy Św. o godz. 16.00 w parafii w Unisławiu rozpoczyna się kurs przedmałżeński dla osób dorosłych.

3.      W środę Msza Św. z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Po Mszy Św. w salce spotkanie wspólnoty ks. Jerzego Popiełuszki.

4.      W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, następnie Msza Św. Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

5.      W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Dzieło Misyjne. Po Mszy Św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6.      Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Andrzej Makarewicz, st. wol., zam. Nowy Dwór 50/2

Paulina Chyła, st. wol., zam. Nowy Dwór 31