niedziela,

Liczba wyświetleń:

I Niedziela Adwentu

28 listopada 2021 r.

1.      W kalendarzu liturgicznym we wtorek święto św. Andrzeja Ap. I w piątek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.

2.      W środy i soboty Roraty o godz. 7.00. Zapraszam zwłaszcza dzieci i zachęcam wszystkich do przychodzenia z lampionami. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę w łączności z Mszą Świętą o godz. 7.00.

3.      W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek miesiąca modlić się będziemy o święte powołania do służby w Kościele zwłaszcza z naszej parafii. W I piątek od godz. 8.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną, od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

4.      W biurze parafialnym i przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wigilijne w cenie 8, 14 i 16 zł. oraz opłatek.

5.      W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

6.      Za tydzień w poniedziałek przeżywać będziemy parafialny odpust ku czci św. Mikołaja.

7.      Katecheza dla dorosłych na temat sakramentu eucharystii będzie 13 grudnia po Mszy św.

Niedziela, I Tydzień Adwentu
Rok C, II